İade ve Değişim Koşulları

Garanti Mutfak® tarafından projenize özel olarak üretilen özel ölçülü ürünlerin hiçbir nedenle iadesi söz konusu değildir. Zira bir mağaza için üretilen özel ölçülü ürünlerin başka bir mağaza tarafından kullanılması olanaksızdır. Hatta bazen proje değişikliği nedeni ile o mağaza için üretilen ürünler aynı mağaza tarafından dahi kullanılamamaktadır. Fakat tüm özel ölçülü ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. İhracatı yapılan ürünler, ikinci el ürünler, fason üretim ürünler ise karşılıklı sözleşme ile yapılan garanti koşullarına tabidir.

Garanti Mutfak® tarafından seri üretilen mutfak ekipmanları Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun‘un ilgili maddeleri uyarınca gıda üretim ekipmanı olmasından ve hijyen kurallarından mütevellit; tüketicinin iade edebileceği ürünler kapsamında değildir. Ancak üretim hatalarından kaynaklanan arızalarda yurt içinde 2 yıl ücretsiz teknik servis desteği vardır.

Aşağıdaki arızaların tamamı garanti kapsamı dışıdır:

  • Darbeye bağlı oluşan arızalar.
  • Ürünün metal ve/veya cam kısımlarının hasar görmesi/kırılması.
  • Voltaj ve/veya akım dengesizliği nedeni ile oluşan arızalar.
  • Yetkisiz kişilerin teknik müdahalesi sonucu oluşan arızalar.

Daha ayrıntılı bilgi için bize 0850 346 57 59 veya 0212 909 48 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

×

Merhaba!

Sipariş vermek için hemen 0212 909 48 59 numaralı telefonu arayabilir yada aşağıdaki online temsilcilerimizden biri ile WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

× WhatsApp